Polityka prywatności

Jako właściciel serwisu www.webmast.pl, firma „WIMAX” SPÓŁKA JAWNA WITKOWSKI dokłada wszelkich starań, by prywatność użytkowników witryny podczas korzystania z jej zasobów była chroniona. Jak to robimy?

 

 

Dane zbierane podczas korzystania z witryny

Serwer oraz skrypty systemów statystycznych automatycznie zapisują dane o każdej wizycie użytkownika, takie jak jego adres IP, nazwa domeny, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego, adres referencyjny itp. Informacje te nie pozwalają na identyfikację tożsamości użytkownika. Będziemy analizować te dane, aby lepiej poznać potrzeby użytkowników Serwisu. Dane w żadnym wypadku nie pozwalają na identyfikację konkretnego użytkownika.

 

Serwis wykorzystuje ciasteczka, czyli małe pliki tekstowe wysyłane do komputera użytkownika, identyfikujące go w sposób potrzebny do uproszczenia lub uniknięcia niektórych uciążliwych dla użytkownika akcji. Także ciasteczka nie zawierają żadnych danych osobowych i nie mogą zostać użyte do identyfikacji tożsamości użytkownika.

 

 

Wykorzystanie danych do celów marketingowych

Zastrzegamy sobie prawo wysyłania informacji handlowej do subskrybentów newslettera oraz podmiotów zamawiających oferowane w obrębie Serwisu produkty i usługi. Jeśli informacja handlowa wysyłana jest na zlecenie podmiotu trzeciego, to wysyłka realizowana jest przez administratorów Serwisu, a podmioty trzecie w żadnym wypadku nie uzyskują dostępu do danych adresatów. Informacje handlowe pochodzące od podmiotów trzecich nie będą wysyłane częściej niż 2 razy w ciągu miesiąca kalendarzowego.

 

 

Zakres obowiązywania polityki prywatności

Polityka prywatności dotyczy usług świadczonych w ramach Serwisu. Na innych stronach internetowych, także tych połączonych hiperłączami lub w inny sposób z Serwisem, obowiązują zasady ustanowione przez ich administratorów.

 

 

Zmiana polityki prywatności

Zastrzegamy sobie prawo zmiany niniejszej polityki prywatności, w przypadku istotnych przyczyn zewnętrznych (np. zmiany obowiązujących przepisów prawa). Aktualnie obowiązująca wersja polityki prywatności jest dostępna zawsze pod adresem www.wimax.com.pl/polityka-prywatnosci

 

 

Dane administratora Serwisu:

„WIMAX” SPÓŁKA JAWNA WITKOWSKI
Jesień 9,
95-063 Rogów, Polska

NIP: 8331000593
KRS: 0000041106

Adres e-mail: biuro@wimax.com.pl
Telefon: +42 719 93 63