Title Image

O firmie

Misją firmy Wimax jest zapewnienie wszystkim klientom obsługi na najwyższym poziomie. Przedmiotem działalności firmy jest dystrybucja oraz sprzedaż materiałów budowlanych, nawozów sztucznych, węgla oraz transport ciężarowy. Nasze działania ukierunkowane są na klientów indywidualnych ale również na klientów hurtowych oraz inwestorów.

 

Działalność gospodarczą rozpoczęliśmy 16.08.1994 r. pod nazwą P.H.U. „WITKOWSKI” Mirosław i Marek Witkowscy w Jasieniu gmina Rogów, jako rodzinna Spółka Cywilna.
W 1997 r. w Strykowie przy ul. Rolniczej 6A został otworzony skład handlowy.

 

Od 1 stycznia 2000 roku została zmieniona nazwa firmy na „WIMAX”, na którą uzyskaliśmy Prawo Ochronne nr. 142525 na nazwę WIMAX oraz szatę graficzną, która jest rozpoznawalna przez naszych klientów oraz odróżnia nas od konkurencji.

 

Z dniem 04.09.2001 firma została wpisana pod numerem 0000041106 do Krajowego Rejestru Sądowego pod nazwą „WIMAX” Spóła Jawna Witkowski.

 

W 2004 r. w Głownie przy ul. Kolejowej 5 został otworzony następny skład handlowy co polepszyło nam obsługę lokalnych klientów w gminach Stryków i Głowno.

 

Zapraszamy do współpracy partnerów hurtowych, wykonawców oraz odbiorców indywidualnych.

Galeria