logo01

Piana.do.klejenia.styropianu.Ceresit.CT84

 

 

Opis: 

Klej poliuretanowy CT 84 firmy CERESIT - jednoskładnikowy, niskoprężny klej poliuretanowy. Służy do mocowania płyt styropianowych przy ocieplaniu budynków w systemach ETICS, a także do mocowania różnego rodzaju płyt izolacyjnych.

Zastosowanie:

Ceresit CT 84 to klej poliuretanowy służący do mocowania płyt styropianowych w złożonych systemach Ceresit Ceretherm ocieplania ścian zewnętrznych budynków (ETICS). Produkt Ceresit CT 84 używany jest do mocowania płyt styropianowych przy ocieplaniu budynków nowo wznoszonych,, a także poddawanych termorenowacji. Po ok. 2 godz. od zastosowania zamocowane płyty styropianowe można szlifować, kołkować, a następnie wykonać warstwę zbrojoną siatką za pomocą zaprawy Ceresit CT 85, CT 87 lub ZU. Klej poliuretanowy Ceresit CT 84 stosowany jest również do mocowania takich materiałów, jak: styropian EPS i XPS, a także wełna mineralna twarda do podłoży takich jak: drewno, płyta OSB, szkło, bitumy, cegła ceramiczna, beton, blacha powlekana oraz ocynkowana, beton komórkowy suchy i po działaniu wody, płyta gipsowo-kartonowa, a także do warstwowego sklejania płyt styropianowych oraz wełny mineralnej w warunkach normalnych i obniżonych temperatur, także w systemach ociepleń.

Zalety:

Główne zalety produktu CT84 firmy Ceresit: wydajność to 10 m2 – 100% większa od tradycyjnych klejów cementowych, 15% wyższa siła klejenia od tradycyjnych klejów cementowych, niskoprężny, kołkowanie już po 2 h, praca od 0°C i przy wysokiej wilgotności, idealny do stosowania w przypadku „ocieplenia na ocieplenie”, zwiększone właściwości termoizolacyjne ma właściwości termoizolacyjne zbliżone do materiałów izolacyjnych takich jak styropian czy wełna, wysoka jednorodność kleju dzięki zastosowaniu metalowej kulki.

Napisz do nas!

Liczba gości

Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem