logo01

Masa asfaltowa do konserwacji dachów


BITUMEX D to półpłynna masa asfaltowa do konserwacji i renowacji bitumicznych pokryć dachów płaskich bezspoinowych, dachów papowych oraz bitumexwykonywania powłok przeciwwilgociowych.
Przygotowywane powierzchnie powinny być suche i czyste. Należy zlikwidować szczeliny, pęknięcia, pęcherze,wgłębienia i dziury. Usunąć wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia. Zawartość opakowania należy wymieszać.Nanosić na zimno równomiernie na całej powierzchni za pomocą grubego pędzla, szczotki dekarskiej lub rakli cienką warstwą. Prace wykonywać w temperaturze powyżej 0°C. W przypadku stosowania posypki mineralnej jako warstwy wierzchniej zaleca się położenie jesz-cze jednej warstwy masy, po całkowitym wyschnięciu warstwy pierwszej. Posypkę należy nakładać nie później niż 30 minut po nałożeniu warstwy masy. Nie stosować w czasie opadów atmosferycznych lub mgły. Przy stosowaniu w niskich temperaturach zaleca się wstawić opakowanie z produktem do ciepłego pomieszczenia na około 24 h przed rozpoczęciem robót.
Przechowywać w oryginalnych opakowaniach w pozycji pionowej, w pomieszczeniach zabezpieczonych przed nasłonecznieniem, wentylowanych, z dala od źródeł ciepła i ognia.

Napisz do nas!

Liczba gości

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem