logo01

033

Plastyfikator do zapraw budowlanych.
Zastępuje wapno w zaprawach murarskich i tynkarskich.
Umożliwia prace w temp. do -2°C.
Eliminuje wapienne wykwity.

1 saszetka Qmix DH 16g wystarcza na 50 kg cementu.

Właściwości

Qmix DH jest domieszką przeznaczoną do poprawienia właściwości roboczych zapraw cementowych z zastosowaniem cementu portlandzkiego. Zastępuje wapno do robót murarskich i tynkarskich. Zwiększa napowietrzenie świeżej zaprawy, poprawia jej urabialność, a po stwardnieniu wodoszczelność i odporność na mróz. Qmix DH umożliwia prowadzenie robót w okresach obniżonych temperatur (do -2°C), i zapobiega powstawaniu rys skurczowych. Zaprawa z dodatkiem Qmix DH dłużej zachowuje plastyczność, nie spływa, lepiej penetruje, powoduje że na powierzchni tynku nie ma zacieków i wykwitów. Qmix DH jest proszkiem koloru brązowego.

Dozowanie

Qmix DH należy stosować w ilości przeciętnie 16g (jedna saszetka) na 50 kg cementu. Qmix DH należy dodawać bezpośrednio do betoniarki po wsypaniu piasku. Aby uzyskać najlepszy efekt należy dobrze wymieszać zaprawę.

Przechowywanie

Qmix DH należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Okres przydatności do stosowania w nieotwieranych opakowaniach wynosi 24 miesiące od daty produkcji umieszczonej na opakowaniu.

 

Napisz do nas!

Liczba gości

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem